יחסי ציבור והפקת אירועים

יחסי ציבור

כיצד משפיעים על דעת הקהל ומעלים נושא לסדר היום הציבורי? כיצד אתה מצטייר בעיני הציבור? מה יודע קהל לקוחותיך על הארגון בראשו אתה עומד? האם מנהלי הארגון נחשבים למומחים בתחומם? האם ארגונך נחשב למוביל שוק? כיצד תוכל לרענן את תדמיתו של הארגון ולקדם את מטרותיו בעזרת התקשורת?

תשובות לשאלות אלו מצויות בניהול תקשורת נכון ומובנה לאורך זמן עם קהל היעד שלך. ניהול נכון פירושו העברת מסרים נכונים דרך כלי התקשורת המתאימים.

יחסי ציבור הנם הכלי דרכו יכול ארגון לדבר עם קהל היעד שלו, להעביר מסרים ולקדם את מטרותיו. בנוסף, איש יחסי ציבור הנו יועץ התקשורת שלך, כמי שעומד בראש הארגון. הוא הגורם המקשר בינך לבין אמצעי התקשורת בצורה המקצועית ביותר, הוא זה הבונה את האסטרטגיה התקשורתית שלך ומייצג את מטרותיך באמצעות מגוון פעילויות תקשורתיות רחבות ויצירתיות.

המשרד אחראי להפקתם וקידומם של שורת אירועים ופרויקטים תקשורתיים כגון: כנס רופאים בתחום מחלת הפסוריאזיס, עבור  "נוברטיס", כנס נהגים עבור "מטרופולין". 

.

יחסי ציבור במגזר הערבי

אנו מספקים שירותי יחסי ציבור במגזר הערבי. ניהול מערך קשרי מדיה ובניית אסטרטגיה תקשורתית המבוססת על לוח השנה הערבי הכולל שיאי קניות ורכישות גדולות כדוגמת עונת החתונות, טרום חודש הרמאדן וחגים נוספים בעלי אופי מיוחד. נסיונינו הרב לאורך השנים הקנה למשרד קשרים ענפים ומבוססים עם כל בכירי התקשורת הערבית. בזכות קשרים אלו זוכים לקוחותינו לסיקור וחשיפה רחבה ברוב כלי התקשורת הערבים. אנו פועלים לקידום שיתופי פעולה בתוך הקהילה העסקית הצומחת במגזר הערבי במטרה לתרום לחיזוק הפעילות העסקית של לקוחותינו.

 

כנס רופאים נוברטיס

כנס נהגים מטרופולין